Partneři

 

Phoenix Zeppelin

Společnost Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. je vedoucí firmou na trhu stavebních a zemních strojů, manipulační techniky a energetických systémů v České republice. Je součástí koncernu Zeppelin GmbH, který se orientuje na stavební stroje, energotechniku a sila.

Fortuna a.s.

Sázková kancelář Fortuna vytvořila základ pro kursové sázení v celé střední Evropě a patří k největším sázkovým kancelářím v regionu. Na českém trhu funguje již od roku 1990. Fortuna poskytuje jen v ČR denně služby desítkám tisíc klientů, a to jak online, tak i na více než 600 pobočkách.

Author

AUTHOR představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby.

American Chance Casinos

Síť čtyř kasín v České republice.

Léčebné lázně Jáchymov

Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje více než 18 let. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus.

Moose

Český výrobce funkčních sportovních ponožek na světové úrovni.

Fizik

Velmi kvalitní a špičkově ergonomická sedla od světového výrobce nám dodává firma Progress Cycle.

Bell

Firma nabízející široký sortiment cyklistických přileb opravdu pro každého nám dodává to nejlepší ze své nabídky, top model Volt. Pro vybrané dráhové disciplíny a silniční časovky pak aerodynamický model Meteor. Helmy Bell nám dodává firma Progress Cycle.

Finish Line

Přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Island, N. Y. přes dvacet různých druhů produktů určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa. Naši týmoví mechanici řadí tyto produkty k absolutní špičce v péči o týmová kola. Díky firmě Progress Cycle je můžete používat i Vy!

Tufo

Český výrobce galusek s dnes již světovým jménem.

Kalas

Značka KALAS Sportswear je lídrem na trhu ve výrobě sportovního oblečení pro cyklistiku, běh na lyžích, biatlon, orientační běh, in line bruslení, triatlon, basketbal, lední hokej, fotbal, atletiku a další sporty. Firma je naším dodavatelem týmového oblečení, jehož kvalita splňuje ty nejnáročnější požadavky našich jezdců za každého počasí.

Adidas

Firma zabývající se výrobou sportovního oblečení a obléká celý tým ASC Dukla Praha do oblečení pro volný čas.