Jan Skála slaví během týdne již třetí triumf. Vítězná i Růžičková a Měšťan

Krásné počasí na jihu Moravy přivítalo další dějství Českého poháru mládeže v silniční cyklistice. Týmový autobus s dvaadvaceti závodníky dorazil do Kyjova na sobotní silniční závod s cílem na vrcholu „Stražovjáku“. V neděli se pak v centru města Kyjova jelo kritérium.

V sobotním závodě se opět blýskl nadějný Matouš Měšťan druhým místem, ale jeho čas teprve přišel až druhý den, kdy navázal na vítězství z předchozích víkendů v kyjovském kritériu. V této silniční disciplíně je tuto sezónu zatím neporažen.

I další závodníci z našeho týmu měli úspěšný „double“ víkend. Zejména juniorští závodníci Jan Skála a Kateřina Růžičková. Honza si skvěle vedl oba dva dny a ukázal svoji vynikající formu. Během jednoho týdne dokázal vyhrát již třetí závod za sebou. Kateřina, ač po nemoci, tak předvedla skvělý výkon a nedala se „utrhnout“ od starších a zkušenějších žen. Díky tomu suverénně ovládla svoji kategorii. V nedělním kritériu ulicemi Kyjova se povedl děvčatům nevídaný úspěch, kdy na stupních vítězů stály všechny naše závodnice v pořadí Kateřina Růžičková, Emma Šuráňová a Barbora Stehnová.

Komentáře jsou uzavřené.